Mijn eerste rit op een duofiets was er een om nooit te vergeten. Wij vertrokken vanaf Groot Veenenburg in Hillegom naar de Veenenburgerlaan toen het al snel mis was. Het begon te regenen en behalve de nattigheid was de wind ons ook niet gunstig gezind. Pal tegen!
Mijn maatje Lucas vroeg of ik terug wilde, maar daarvan wilde ik niets weten. Nadat Lucas had gemerkt dat de regen het, net als onze fiets, standvastig volhield, kwamen de poncho’s tevoorschijn. Via de Keukenhof op naar het station Lisse, waar wij het eindelijk wonnen van de buien. Het werd droog!
Onderweg hadden wij veel bekijks van automobilisten die uitbundig zwaaiden. Het was alsof wij in plaats van op een duofiets in een Rolls Royce reden. Via de Ruigenhoek en De Zilk kwamen wij toch wel nat, maar tevreden terug op ons beginpunt.
Wat ons betreft (ik denk dat ik ook namens Lucas spreek) mag over twee weken de zon schijnen want ik heb mijn regen vuurdoop wel gehad
Corrie Berg
Geef een reactie